Reklama
Strona głowna Sport Zwrot akcji ws. trenera Wisły Płock! Skowronek odrzuca ofertę

Zwrot akcji ws. trenera Wisły Płock! Skowronek odrzuca ofertę

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Artur Skowronek nie zostanie nowym szkoleniowcem Wisły Płock. Szkoleniowiec nie chcę odchodzić z PGE Stali Mielec na rzecz klubu z Ekstraklasy. Oznacza to, że po odejściu Leszka Ojrzyńskiego Wisła Płock nadal musi szukać jego następcy. 

Od samego wtorkowego poranku media donosiły, że nowym szkoleniowcem Wisły Płock ma zostać Artur Skowronek. Wisła szuka nowego trenera po tym jak z klubu odszedł Leszek Ojrzyński. Okazuję się jednak, że szkoleniowiec nie chcę opuszczać swojego pierwszoligowego klubu. Trener chcę skończyć swój projekt i awansować do Ekstraklasy właśnie z klubem z Mielca. Stal Mielec napisała w oficjalnym komunikacie: “Trener PGE FKS Stal Mielec Artur Skowronek oświadczył, że nie skorzysta z możliwości przeniesienia do ekstraklasowej Wisły Płock i będzie kontynuował pracę przy Solskiego 1”

Dla Skowronka przejście do Płocka byłoby powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wcześniej prowadził w niej dwie drużyny: Widzew Łódź oraz Pogoń Szczecin. Łącznie udało mu się poprowadzić te drużyny w 35 spotkaniach.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz