Reklama
Strona głowna Hot Zwycięski utwór na miarę hitu czyli powrót Nicole Scherzinger!

Zwycięski utwór na miarę hitu czyli powrót Nicole Scherzinger!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Nicole Scherzinger powraca w wielkim stylu ze zwycięską piosenką.

Choć wycofała się w cień to nie pozwoliła by zapomniano o niej. W momencie gdy postanowiła zrobić sobie przerwę od nagrywania nowej muzyki brała udział w talent show jako jurorka Brytyjskiego X-Factora. Podróżowała po świecie i dawała koncerty, występowała w teatrze w jednym z brytyjskich teatrów.

Teraz Nicole powraca i prezentuje nowy utwór!

Gwiazda podczas oficjalnego zakończenia Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi zaprezentowała nowy singiel Victorious stworzony we współpracy z Jonasem Myrin. Utwór powstał kilka tygodni temu i zaowocował “Zwycięstwem”.

Kilka tygodni temu Jonas Myrin i ja byliśmy w studiu i chcieliśmy napisać piosenkę, która obejmowałaby podróż do „zwycięstwa” – zaczęła się jako przesłanie zachęty, aby przepchnąć wzloty i upadki – uniesienie sukcesu, ale także chwile rozpaczy. Zamieniło się w hymn nadziei i inspiracji – czy to w sporcie, czy w celach, które sobie wyznaczyliśmy.

Niestety nie jest znana jeszcze data premiery wersji studyjnej, jednak po występie na żywo można powiedzieć jedno… to z pewnością będzie utwór na miarę hitu.

Nicole Scherzinger kiedyś znana z najpopularniejszego girls bandu The Pussycat Dolls, najlepszy głos i fantastyczna osobowość. Na swoim koncie ma już 2 albumy studyjne i kilka kolaboracji z dużymi nazwiskami.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz