„Życie seksualne studentek” Sezon 2 nie będzie kręcony w Vassar

„Życie seksualne studentek” powraca w drugim sezonie, ale sprawy będą wyglądać nieco inaczej. Pierwszy sezon serialu został nakręcony w Vassar College, ale 17 czerwca rzecznik Vassar College powiedział dziennikowi Poughkeepsie, że serial nie wróci do ich kampusu, aby sfilmować drugi sezon, chociaż ” poinformują nas, jeśli cokolwiek zmieni się w ich potrzebach.”Na razie nie wiadomo, gdzie będzie kręcony drugi sezon.

„Życie seksualne studentek” po raz pierwszy 18 grudnia 2021 roku, a HBO Max oficjalnie przedłużyło serial o drugi sezon. 7, 2021. Serial, którego akcja rozgrywa się w prestiżowym Essex College w Nowej Anglii, skupia się wokół życia czterech współlokatorek z college ’ u — Kimberly (Pauline Chalamet), Beli (Amrit Kaur), Whitney (Alyah Chanelle Scott) i Leighton (Reneé Rapp) — którzy poruszają się po miłości, życiu i przyjaźni jako pierwszoroczniacy.

Serial okazał się do tej pory jednym z najlepszych tytułów HBO Max, więc oczywiście przywrócenie serialu na drugi sezon wydawało się nie do pomyślenia. „Mindy Kaling i Justin Noble stworzyli i napisali serial, który jest pełen serca, żeńskich przyjaźni i niezręcznych nagich imprez” – powiedziała szefowa oryginalnej treści HBO Max, Sarah Aubrey. „Cieszymy się, że ten komiczny, uczciwy obraz stanu college’ u rozbrzmiewał dla wszystkich, niezależnie od tego, czy uprawiali seks na studiach, czy nie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie te wyjątkowo złożone, ale powiązane postacie pójdą dalej.”

Jest jeszcze za wcześnie na Zapowiedzi drugiego sezonu, ale gwiazdor” życia seksualnego studentek ” Christopher Meyer jest już podekscytowany widzami * miejmy nadzieję*, że zobaczą Więcej z jego postaci, Canaan, w przyszłym sezonie. „Chciałbym, aby moja postać stała się czymś pasjonującym”, powiedział POPSUGAR. „Oczywiście, te cztery dziewczyny, wszyscy wiemy, po co są w szkole. Myślę, że chciałbym, żeby to stało się jasne również dla Canaana.”

Program skupia się na współczesnych doświadczeniach z college ’ u, co spotkało się z uznaniem wielu fanów serialu. Podobnie jak producent Justin Noble, mamy nadzieję, że drugi sezon będzie nadal pozycjonować serię jako ” List miłosny do młodych kobiet.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version