Reklama
Strona głowna Gwiazdy Żywy Ken jest kobietą

Żywy Ken jest kobietą

od Karolina Melon
Reklama
Żywy Ken na początku roku 2020 ogłosił światu, że jest kobietą. Rodrigo Alves tak się nazywa mężczyzna, który wciela się w Kena przeszedł ponad 100 operacji plastycznych. Od początku swojej kariery kiedy to upodabniał się do lalki był pierwszym mężczyzną, który usunął cztery żebra. Na swoim koncie ma operacje nosa, lifting pośladków i liczne liposukcje. Na operacje wydał ponad 2,5 miliona złotych. Jak się okazuje to nie koniec ponieważ od trzech miesięcy żyje jak kobieta a w osiągnięciu jeszcze lepszego celu mają pomóc zastrzyki hormonalne, które przyjmuje. Nie dawno był widziany jak spaceruje w damskim stroju, w długich blond włosach z mocnym makijażem. Również ważna jest jego prośba, z którą zwrócił się do swoich fanów, otóż prosi aby teraz nazywali go “Roddy”.

“Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu – powiedziała w tabloidzie “Sunday People”.

 

Instagram/rodrigoalvesuk

 

Za pomocą gazety “Daily Star” ogłosiła całemu światu, że czuje się świetnie w nowym ciele.

“To niesamowite, że w końcu mogę powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. W końcu czuję się jak prawdziwa ja – czarująca, piękna i kobieca.

Zdradził, że przez lata oszukiwał sam siebie starał się być mężczyzną, ale dopiero teraz jest szczęśliwy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz